INTERBEAUTY PRAHA

V dňoch 22. a 23. apríla 2016 v rámci veľtrhu INTERBEAUTY PRAHA sa konali majstrovstvá Českej republiky v make- upe 2016 s medzinárodnou účasťou Slovenska, Ukrajiny, Ruska a Kazachstanu. Súťažilo sa v kategórii JUNIOR (študent) a PROFESIONÁL s postupom na ME do Mníchova. Témou tohtoročných majstrovstiev boli FAREBNÉ 80. ROKY.

Naše kozmetičky po peknom úspechu v domácej súťaži INTERBEAUTY Bratislava išli zabojovať aj k našim západným susedom. V konkurencii 21 súťažiacich (tri Slovenky, jedna zo Zvolena  a dve zo Spiša) sa naše žiačky III.M triedy študijného odboru kozmetik Natália Truhanová umiestnila na 3. mieste a Aneta Holubová na 6. mieste.

Za krásny úspech, reprezentáciu našej školy, Spiša a Slovenska srdečne gratulujeme.