Textová podstrana

Majster sveta

Dňa 20. - 21. septembra sa žiak našej školy Michal Jančár zúčastnil súťaže GPC WORLD CHAMPIONSHIP 2018, ktorá sa konala v Maďasku, v meste Eger. Majstrovstiev sa zúčastnili súťažiaci z 38 krajín sveta.

Michal súťažil v disciplíne Bench Press (tlak na lavičke) s výstrojou EQ , v kategórii T2 to je veková kategória  (17. - 18. roční ) teenegeri vo váhovej kategórii do 75kg .

V disciplíne  Bench  Press obsadil 1. miesto s výkonom 160 kg  a v absolútnom hodnotení teenegerov bez rozdielu hmotnosti obsadil celkovo krásne 2. miesto.

GRATULUJEME!

Majstrovstvá Slovenska

Dňa 13.11.2018 sa konal v Bratislave 1. ročník Majstrovstiev SR - Koruna kreativity 2019.

Súťaže sa zúčastnili tri žiačky našej školy, ktoré výborne reprezentovali nielen našu školu , ale aj Spiš. Témou súťaže bola FREAK SHOW - CIRQUE DU SOLEIL vo všetkých súťažných kategóriách:

Kamila Šterbáková I.V - spoločenský účes,

Monika Sakmárová I.V - pánsky strih a účes,

Petre Veličková II.M - súťažný make up.

Monika Sakmárová sa s pánskym strihom umiestnila vo svojej kategórii na 2. mieste.

Obe naše kaderníčky zároveń postúpili do finále,  ktoré sa bude konať v januári 2019 v Prahe.

Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy, gratulujeme k  úspechu a prajeme veľa šťastia vo finále.

Súťaž Zlaté nožnice

Zlaté nožnice - celoslovenská, kadernícko-vizážistická súťaž, ktorá sa konala v Bratislave na výstavisku Incheba. Našu školu reprezentovali dve žiačky v troch súťažných kategóriách.

Petra Veličková žiačka II.M triedy študijného odboru kozmetik vytvárala súťažný make-up                    na tému Galaktická krása - galaxia.

Monika Sakmárová žiačka 1. ročníka nadstavbového štúdia vlasová kozmetika súťažila v kategóriach                           pánsky klasický strih a účes FADE CUT a dámsky TREND CUT  účes a strih,                                 kde sa umiestnila na  krásnom 3. mieste.

Žiačkam ďakujeme za reprezentáciu školy a gratulujeme k umiestneniu.

„Mladý remeselník 2018/2019“

Dňa 20.11.2018  sa žiaci II.A triedy odboru murár Marko Olbert a Dávid Olejník zúčastnili

semifinálového kola 5. ročníka súťaže v odborných zručnostiach  Skills Slovakia SUSO „Mladý remeselník 2018/2019“ ktorá sa konala v priestoroch SOŠ technickej v Prešove. Žiaci prezentovali svoje vedomosti a zručnosti z odboru murár a umiestnili sa na peknom 3. mieste, čo im zabezpečilo postup do finálového kola. Odborná komisia hodnotila dodržiavanie bezpečnosti práce, technologický postup, presnosť,

estetiku či kvalitu vyhotovenia stavebnej konštrukcie.

Gratulujeme!

INTERBEAUTY

Dňa 8.2.2019 sa v Bratislavskej Inchebe konala súťaž Interbeauty. Bola to súťaž v makeupovej tvorbe na tému: Kráľovská svadba lady z Windsoru. Čas na vyhotovenie bol 45 minút. Na súťaži sa zúčastnili žiačky z celého Slovenska. Hodnotil sa postup líčenia a čistota práce. Na krásnom prvom mieste sa umiestnila žiačka našej školy Petra Veličková. Srdečne jej gratulujeme.