INTERBEAUTY TROPHY 2015

V dňoch 1. – 3. 10. 2015 sa v Bratislave uskutočnil 29. ročník veľtrhu kozmetiky INTERBEAUTY 2015, ktorého súčasťou je „Súťaž v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike INTERBEAUTY TROPHY 2015“. Aj tohto roku sa tejto kadernícko-kozmetickej súťaže zúčastnili naši žiaci. V dekoratívnej kozmetike súťažili tri žiačky tretieho ročníka študijného odboru kozmetik Natália Truhanová, Aneta Holubová a Simona Bugošová. Úlohou súťažiacich bolo vytvoriť líčenie na tému „Special Event“. V tejto súťažnej disciplíne bola silná konkurencia, i napriek tomu naša žiačka Aneta Holubová získala 1. miesto. Keďže naša škola má dlhú tradíciu prípravy budúcich kaderníkov, ani oni nás v tejto súťaži nezahanbili. V účesovej tvorbe v kategórii dospelí našu školu zastupovali dvaja žiaci nadstavbového štúdia odboru vlasová kozmetika Gabriela Vajnerová a Miroslav Salanci. Obaja žiaci našu školu  reprezentovali veľmi dobre, Gabriela Vajnerová sa umiestnila na krásnom 2. mieste.

Obvodné kolo vo florbale

Obvodne kolo sa uskutočnili 27.10.2015 . Zúčastnilo sa ho 9 družstiev. Naši chlapci vyhrali základnú skupinu, keď porazili SOŠ Krompachy 11:0 a Hotelovú akadémiu SNV 8:3. Vo finále sme prehrali s Gymnáziom Školská 6:2 a s Gymnáziom Javorová 4:3 a tak sme obsadili konečné 3. miesto. Gratulujeme!

Prijatie u predsedu KSK

Dňa 19.novembra 2015 sa v Košiciach uskutočnilo stretnutie 33 vybraných študentov zo všetkých stredných škôl Košického samosprávneho kraja, ktorým predseda KSK JUDR. Zdenko Trebuľa odovzdal za vynikajúce výsledky a reprezentáciu kraja pamätne plakety. Za našu školu získala toto odcenenie Natália Truhanová, za výborné výsledky a úspechy v celoslovenských súťažiach v make-upe a vizáži. GRATULUJEME! :)

Prijatie u primátora mesta Spišská Nová Ves

V rámci Dňa študenstva prijal primátor mesta Spišská Nová Ves Mgr. Ján Voľný PhD. študentov, ktorí získali popredné umiestnenia na rôznych úrovniach a v rôznych odvetviach a reprezentovali tak úspešne naše mesto. Za našu školu boli ocenení: Natália Truhanová a Aneta Holubová za reprezentáciu a úspechy v make-upe v trámci Slovenska a  Miroslav Salanci a Gabriela Vajnerová za úspechy v celoslovenských kaderníckych súťažiach. GRATULUJEME! :)

Obvodné kolo vo futsale stredných škôl

Obvodného kola sa zúčastnilo 10 družstiev rozdelených do 3 skupín. Naše družstvo postúpilo zo skupiný do finále, kde po čestnom boji prehralo len jediný zápas s neskorším víťazom a to družstvom Gymnázia Školská a skončilo tak na krásnom druhom mieste. GRATULUJEME!

Majstrovstvá Českej republiky v make- upe 2016

V rámci veľtrhu INTERBEAUTY PRAHA sa konali majstrovstvá Českej republiky v make- upe 2016 s medzinárodnou účasťou Slovenska, Ukrajiny, Ruska a Kazachstanu. Súťažilo sa v kategórii JUNIOR (študent) a PROFESIONÁL s postupom na ME do Mníchova. Témou tohtoročných majstrovstiev boli FAREBNÉ 80. ROKY.
Naše kozmetičky po peknom úspechu v domácej súťaži INTERBEAUTY Bratislava išli zabojovať aj k našim západným susedom. V konkurencii 21 súťažiacich (tri Slovenky, jedna zo Zvolena a dve zo Spiša) sa naše žiačky III.M triedy študijného odboru kozmetik Natália Truhanová umiestnila na 3. mieste a Aneta Holubová na 6. mieste.
Za krásny úspech, reprezentáciu našej školy, Spiša a Slovenska srdečne gratulujeme.

VIDEO: Mezinárodní Mistrovství České republiky v make-upu 2016