Ocenenia školy

Denis Godla

Náš bývalý žiak Denis Godla sa stal na MS 20 ročných v hokeji, najužitočnejším hráčom, najlepším brankárom a zároveň sa dostal aj do All Star tímu celého turnaja. GRATULUJEME!

INTERBEAUTY TROPHY 2014

V celoslovenskej súťaži INTRERBEAUTY TROPHY 2014 sa v kategórii líčenia na tému HALOWEEN umiestnila naša študentka Natália Truhanová na nádhernom 1. mieste za zombie nevestu, ktorá očarila porotu aj prítomných divákov. Súťaž sa konala v Bratislavea zúčastnilo sa jej okolo 80 súťažiacich v rôynzch kategóriách. GRATULUJEME!

POHÁR PREZIDENTA SOV PRE KOŠICKÝ KRAJ

V Koncertnej sále Reduty v Spišskej Novej Vsi sa v pondelok 9.2.2015 uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie vlaňajšieho ročníka už tradične najväčšieho celoročného projektu Slovenského olympijského výboru -  Olympijských festivalov Slovenska. Najvyššie ocenenie za OFS 2014 – Pohár prezidenta Slovenského olympijského výboru – získal Košický kraj.

Náš kraj bol najúspešnejší aj v predošlých troch ročníkoch, ktoré na rozdiel od toho posledného prebiehali počas školských rokov, nie v rámci kalendárneho roka. Košický kraj získal najlepšie hodnotenie v kategórii materských aj základných škôl, v kategórii stredných škôl bol hodnotený na druhom mieste. Slávnostného vyhodnotenia sa za našu školu zúčastnil aj riaditeľ našej  školy Ing. Vasiľ Kolesár.a cenu za Košický samosprávny kraj prevzal vedúci odboru školstva nášho kraja Ing. Štefan Kandráč.

Autoopravár Junior Castrol 2015

Dňa 12.3.2015 sa uskutočnilo oblastné kolo súťaže Autoopravár Junior Castrol 2015 na Strednej odbornej škole automobilovej v Košiciach. Oblastmého kola sa zúčastnilo 14 žiakov v odbore autoopravár. Žiak našej školy  Miroslav Horký sa umiestnil na krásnom druhom mieste k čomu mu srdečne gratulujeme.

Súťaž v účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike

Označte odkaz a cez pravé tlačidlo myši vyberte položku  - prejsť na adresu

Oslava výročia školy v REDUTE

Označte odkaz a cez pravé tlačidlo myši vyberte položku - prejsť na adresu

12. ročník celoštátnej súťaže MEĎ 2015 pre žiakov SOŠ

Stalo sa pravidlom, že SPŠS Fajnorovo nábrežie č.5, Bratislava a Stredisko medi vyhlasujú súťaž pre žiakov posledných ročníkov SOŠ. Cieľom súťaže je vytvoriť a prehĺbiť znalosti o medi a možnosti využitia medi a výrobkov z medi v technických zariadeniach budov (TZB), ktoré môžu využiť vo svojej praxi.    Súťaž prebieha prostredníctvom internetu. Tohto roku sa konal 12. ročník celoštátnej súťaže MEĎ 2015 pre žiakov SOŠ – učebné odbory. Do úťaže bolo prihlásených 7 chlapcov III. ročníka odboru inštalatér. V súťaži  bolo pripravených 20 otázok o všeobecných vlastnostiach medi a 35 otázok z oblasti využitia medi a výrobkov z medi v TZB. Po celkovom vyhodnotení súťaže, ktorá trvala tri dni sa naši žiaci umiestnili do prvej päťky. Lukáš Šimonič získal 4. miesto a Lukáš Škop 5. miesto. V rámci škôl sa naša SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská  Nová Ves umiestnila na peknom 2. mieste a tým získala možnosť nákupu zariadenia slúžiaceho na inštaláciu rozvodov TZB prostredníctvom medi v hodnote 200 eur.