Majster sveta

V dňoch 16. - 23. septembra sa náš žiak Michal Jančár zúčastnil súťaže GPC WORLD CHAMPIONSHIP 2017 v Čechách v meste TRUTNOV, kde v disciplíne /tlak na lavičke/ v kategórii do 90 kg obsadil 1. miesto a v absolútnom hodnotení dorastencov  3. miesto.

Majstrovstvá ČR Junior

21. apríla sa v Prahe na výstavisku Holešovice konali majstrovstvá ČR juniorov s medzinárodnou účasťou. Našu školu reprezentovala žiačka I.M triedy kozmetička Petra Veličková, ktorá sa spomedzi 22 sútažiacich umiestnila na 12. mieste. Skúsenosť a krásne zážitky z Prahy si odniesli Petra aj p. učiteľka M. Gáborová, pod ktorej vedením sa na súťaž pripravovala.

Interbeauty Jar 2018

V dňoch 9-10.02. 2018 sa v Bratislave Inchebe konal ďalší ročník kozmetického veľtrhu Interbeauty Jar 2018. Jeho súčasťou boli aj súťaže pre kaderníčky a kozmetičky Interbeauty Trophy. Na súťaži sa zúčastnili žiačky: Ivana Nižnianská IV.M triedy v súťažnej kategórii kozmetik Haute Couture makeup, Petra Veličková I.M trieda v kategórii Žena ako Coco Chanel, kde sa v silnej konkurencii umiestnila na 3. mieste. Kaderníčky zastupovala v kategórii Mikádo - ostrihaj, vysuš a choď žiačka III.D triedy  Kamila Šterbáková, ktorá sa umiestnila na 2. mieste. Ďakujeme žiačkam za krásnu reprezentáciu školy.

Juvyr 2017

Dňa 30.11.2017 sa v kultúrnom dome Ružinov v Bratislave konal ďalší ročník JUVÝR pod záštitou ŠIOVu súťaž kaderníkov a vizážistov Súťaž o zlaté nožnice. Našu školu pekne reprezentovali žiačky III.D Mobika Sakmárová (pánsky módny strih a účes), Kristína Borženská (dámsky trend cup), Adriana Vilkovská (komerčný svadobný účes) a kozmetička III.M triedy Natália Giľáková (téma víla). Ďakujeme žiačkam a modelom za reprezentovanie našej školy.