Zlaté nožnice

Dňa 03.10. 2019 sa v priestoroch Incheby v Bratislave konal ďalší ročník kadernícko-vizážistickej súťaže s názvom Zlaté nožnice, ktorú organizuje Polat Elalmis v spoluprácii so ŠIOVom. Súťaž je určená pre žiakov v odbore kaderník a kozmetik. Našu školu v kaderníckych kategóriach reprezentovali a to v Pánskom strihu a stylingu Monika Sakmárová II.V a Dominika Hlaváčová žiačka III.D triedy v Dámskom strihu a stylingu jeseň – zima. V kozmeticko-vizážistickej kategórií, kde bola určená téma rajská záhrada EDEN súťažila Petra Veličková, žiačka III.M triedy, ktorá v silnej konkurencii získala 1. miesto.

MSR Koruna kreativity 2020

Dňa 24.10.2019 sa v Bratislave konali MSR 2020 s medzinárodnou účasťou z ČR. Ich tohtoročná téma pre všetky súťažné kategórie bola SCIENCE FICTION SHOV. Na súťaži našu školu reprezentovali žiačky:

Kamila Šterbáková II.V – kategória Fúkaná – 2.miesto

Monika Sakmárová  II.V – kategória Pánsky strih a styling – 4.miesto

Petra Veličková III.M – súťažný make-up – 4.miesto

Monika Gurčíková III.M – súťažný make-up – 3.miesto.

Všetky súťažiace zároveň postúpili na OPEN EUROPEN CHAMPIONSHIP 2020 v Bratislave.

GLAMOUR KOUZLO KRÁSY 2019 – Sušice ČR

Žiačky III.M triedy študijného odboru kozmetik Petra Veličková a Monika Gurčíková reprezentovali našu školu na medzinárodnej súťaži GLAMOUR KOUZLO KRÁSY 2019, Majstrovstvá Českej republiky v tímoch: dámsky make-up & pánsky make-up, ktorá sa konala 11.12.2019 v Sušiciach ČR. Umiestnili sa na úžasnom     2. mieste, pričom ich od prvého miesta ich delil jeden bod, čím si potvrdili postup na medzinárodné majstrovstvá v Bratislave. Veľmi pekne ďakujeme dievčatám, za krásnu reprezentáciu školy a zároveň aj ich modelom Lenke Blaškovej a Michalovi Jančárovi.

Žiačkam srdečne gratulujeme.

Mladý remeselník

Dňa 5. a 6. 12.2019 ţiaci III.E triedy odboru murár (Dávid Olejník a Filip Maurer) sa zúčastnili semifinálového kola 6. ročníka súťaţe v odborných zručnostiach Skills Slovakia SUSO „Mladý remeselník 2019/2020“, ktorá sa konala v priestoroch SOŠ technickej v Prešove. Žiaci prezentovali svoje vedomosti a zručnosti z odboru murár a umiestnili sa na 1. mieste, čo im zabezpečilo postup do celoštátneho finálového kola. Odborná komisia hodnotila dodrţiavanie bezpečnosti práce, technologický postup, presnosť, estetiku či kvalitu vyhotovenia zadanej stavebnej konštrukcie.

OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF EUROPE 2020. Súťaže

Dňa 04.02.2020 sa konalo v Bratislave finálové kolo medzinárodnej súťaže OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF EUROPE 2020. Súťaže sa zúčastnili žiačky:
Petra Veličková III.M, Monika Gurčíková III.M a Monika Sakmárová II.V. Žiačky krásne reprezentovali školu a vo veľmi silnej konkurencii sa Petra Veličková umiesnila na 7.mieste, Monika Gurčíková na 11.mieste a Monika Sakmárová na 5.mieste.
Dievčatám srdečne gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu.

INTERBEAUTY TROPHY JAR 2020

Našu školu v štyroch kategóriach reprezentovali žiačky
III.D triedy učebného odboru kaderník - Dominika Hlaváčová, Pavlína Brošková a III.M triedy študijného odboru kozmetik - Petra Veličková a Monika Gurčíková.
Pavlína Brošková sa svojim Progresívnym strihom umiestnila na krásnom 1. mieste.
Všetkým súťažiacim ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.