Identifikačné údaje

Kód školy:

Kód žiaka:

Na identifikáciu žiakov sa používajú rodné  čísla. Ich použitie zabezpečuje maximálnu mieru anonymity žiaka a nie je v rozpore so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Trieda:

Do kolónky sa vypisuje názov triedy (napr. IV. A, IV. B, ...).

Test:

Na odpoveďovom hárku (OH) z cudzích jazykov je potrebné doplniť označenie jazyka, úroveň je predtlačená. Na OH z vyučovacích jazykov sú pre identifikáciu testu vyznačené štyri políčka. Testy sú identifikovateľné nasledovne:

slovenský jazyk a literatúra – SJL,

anglický jazyk – AJ,

nemecký jazyk – NJ.

Kód testu:

Každý test externej  časti má svoj zvláštny 4-ciferný kód, ktorý je uvedený na prednej strane testu. Kód testu musia žiaci vypísať do OH.

Kód skupiny:

Školský koordinátor pridelí každej skupine dvojciferný kód, ktorý je napísaný na zozname žiakov. Zoznam má k dispozícii administrátor a daný kód napíše na tabuľu, aby ho žiaci mohli správne vyplniť do OH.

Dátum:

Do OH treba vypísať iba deň a mesiac, rok 2012 je na OH predtlačený (napr. 13. marec 2012 – 13 03).

Pohlavie:

Chlapci vyznačia krížik pod CH a dievčatá pod D.

Známka:

Známku žiaci vyznačia krížikom pod príslušné číslo. Rozumie sa známka z testovaného predmetu na polročnom vysvedčení 4. ročníka.

Vzor identifikačných údajov v odpoveďovom hárku.