Prihlásenie
Stredná odborná škola techniky a služieb
Kontakt
Externé štúdium
Harmonogram skúšok a
Rozpis skúšok a konzultácií
Oznamy
Tlačivá
Suplovanie
Pedagogický dozor
Novinky
Hlavná stránka
O škole
Vedenie školy
Rada školy
Rozdelenie učební
Rozdelenie šatní
Trieda
Pedagogický zbor
Záujmová činnosť
O štúdiu
Učebné odbory
Študijné odbory
Externé štúdium
Školský vzdelávací program
4 - ročné študijné odbory
3 - ročné učebné odbory
Nadstavbové štúdium
2 - ročné učebné odbory
Zoznam predmetov
Zoznam skr. učiteľov
Maturitné skúšky
Záverečné skúšky
Prijímacie konanie
Kritéria prijímacieho konania
Ochrana osobných údajov
Úrad na ochranu osobných
Súhlasy
Zásady ochrany osobných
Ocenenia školy
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
2020/2021
2021/2022
Dokumenty školy
Hodnotiaca správa
Marketingový plán školy
Plán práce školy
Štipendiá
Zváračská škola
Naše projekty
Hviezdica
Verejné obstáravanie
Pracovné ponuky
Informácia o zadaní zákaziek
Zmluvy a faktúry,VO
PEDAGOGICKÝ DOZOR
SOŠTaS, Markušovská cesta 4: 29. apríl - 3.máj 2024
B týždeň
Deň
Priestory
7.15 hod.-10.20 hod. 11.05 hod.-14.35 hod.
Suterén,3.poschodie
Ing. Lucia Skubanová -----------------------------------
Prízemie,1.poschodie
Elena Podracká Mgr. Monika Gáborová
29.4.
2. poschodie
Ing. Janka Pokrývková Ing. Lenka Petrovičová
3. poschodie
Ing. Lucia Skubanová Ing. Peter Stančák
Suterén,3.poschodie
Ing. Rastislav Švač ---------------------------------------
Prízemie,1.poschodie
Mgr. Magdaléna Leníková Mgr. Jroslav Bolibruch
30.4.
2. poschodie
Mgr. Antónia Prokopičová Ing. Miroslav Kubík
3. poschodie
Ing. Rastislav Švač Ing. Beáta Tőkőlyová
Suterén,3.poschodie
Prízemie,1.poschodie
1.5.
2. poschodie
1.máj - sviatok práce - deň pracovného pokoja
3. poschodie
Suterén,3.poschodie
Mgr. Martin Krempaský ---------------------------------------
Prízemie,1.poschodie
Mgr. Silvia Králová PhDr. Peter Darvaši
2.5.
2. poschodie
Ing. Beáta Tőkőlyová Elena Podracká
3. poschodie
Mgr. Martin Krempaský Mgr. Irena Krempaská
Suterén,3.poschodie
PhDr. Anna Pavolová --------------------------------------
Prízemie,1.poschodie
Ing. Martin Mišenda Elena Podracká
3.5.
2. poschodie
Mgr. Erika Pendráková Ing. Ľubomír Mazúr
3. poschodie
PhDr. Anna Pavolová Ing. Rastislav Švač
Vypracovala: Ing. Gabriela Pramuková, ZR-TV
Novinky
Súťaž v Účesovej tvorbe a dekoratívnej kozmetike
Deň Zeme 2024
Revolution train
Exkurzia vo výrobnom závode FINTEX
Riaditeľské voľno
Young Car Mechanic
Súťaž MLADÝ STAVBÁR
Súťaž v ÚČESOVEJ TVORBE A DEKORATÍVNEJ KOZMETIKE
Kontakt
Stredná odborná škola techniky a služieb
Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves
+421 53 4461390
+421 53 4462923